Son Dakika


İki Dünya Arasında Yeni Sezon Başlıyor

İKİ DÜNYA ARASINDA YENİ SEZON BAŞLIYOR - Muhteşem bir sezon finali ile izleyicisini merak içerisinde bırakarak 3 aylık ara veren dizi de, Selim ile Sahranın düğünü kana bulanmıştı.
23 Ağustos 2013 Cuma - 12:02


Yine muhteşem bir bölüm ile 2. Sezonuna imza atacak dizi de Selim ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Hayati riski büyüktür. Selim öğretmen ölecek mi? Yoksa bu badireyi de atlatacak mı?
Kanlar içinde gelinliğiyle gözyaşları içinde kalan Sahra, tüm aile tarafından suçlanacaktır.
Aslı yapmadığı bir suçun günahını ödemek üzere hapse gönderilirken, Farah da Cabirin talimatıyla Aliyi de alıp Suriyeye dönecektir.

Selim öğretmeninin hastanede olduğunu Ali duyacak mı? Sahra, Selimin acısına yanarken Alinin Suriyeye gittiğini ne zaman fark edecek?

Seyirci tüm bu soruların cevabını 26 Ağustos Pazartesi akşamı Samanyolu televizyonunda saat 18.45de yayınlanacak İki Dünya Arasında dizisinin 246. Bölümünde bulacak.

İKİ DÜNYA ARASINDA, BU SEZON DAHA ÇOK SEVİLECEK

Geçtiğimiz sezon En İyi Aile Dizisi ve En Başarılı İntekraktif Dizi seçilen İki Dünya Arasında, bu sezon daha çok sevilecek. Kaldığı yerden gündelik olaylara ve toplumsal konulara yer verecek olan dizi yeni oyuncuları ile de fark yaratacak.

DİZİNİN TAZE KANI YAPRAK DURMAZ

Geçtiğimiz 2 sezon Türkiyede çekilen ilk Kürtçe drama dizisi olan ve Ahmed-i Haninin Mem-u Zin kitabından uyarlanan Siya Mem-u Zin dizisinde Zin rolünü başarı ile gerçekleştiren genç oyuncu Yaprak Durmaz, bu sezon İki Dünya Arasında dizisinin Esması olarak diziye renk katacak.

SEYİRCİ, BU DİZİDE KENDİSİNDEN BİRŞEYLER BULACAK

Senaristliğini Erkan Çıplakın, Yönetmenliğini Tolga Çetinin yaptığı başrollerini, İnanç Ömer Benlioğlu, Meltem Dağ, Yaprak Durmaz,Sevinç Kumaş, , Yavuz Çetin, Nesrin Yıldırım, Cengiz Okuyucu, Bahadır Bingöllü, Barış Can Doğanın paylaştığı dizi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da gündelik hayatta yaşanan olayları da içinde barındıracak ve her izleyicinin diziden kendisinden bir şeyler bulmasını sağlayacak.

Etiketler: İki   Dünya   Arasında   Yeni   Sezon   Başlıyor  

Yorumlar

Son Dakika