Son Dakika


Pınardan Çocuklar İçin Eğlenceli İçecekler

PINARDAN ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ İÇECEKLER - Çocuklar, su ve ayran içmeyi eğlenceli hale getiren Pınar Su ve Ayran ile Şirinlerin macera dünyasına adım atıyor.
26 Ağustos 2013 Pazartesi - 16:00


Çocuklar, su ve ayran içmeyi eğlenceli hale getiren Pınar Su ve Ayran ile Şirinlerin macera dünyasına adım atıyor.

Nesillerdir çocukların kalbinde yer eden Şirinler çizgi filmi, yeni nesli de kendine hayran bırakmaya devam ediyor. İkinci sinema filmiyle yeniden çocukların karşısına çıkan Şirinler, Pınar Su şişelerinin ve Pınar Ayran bardaklarının üzerinde yerini alıyor.

Pınar Su, 0,5 litrelik şişelerini, yenilediği kolay içim sağlayan pratik kapağı ve 3 boyutlu Şirinler 2 filmi karakterli yeni tasarımı ile çocukların beğenisine sunuyor. Çocuklar, sadece Pınar Su şişelerine özel 3 boyutlu Şirinler 2 filmi karakterleriyle hem filmin macera dolu dünyasına dalıyor hem de keyifle su tüketiyor.

Pınar Ayranı bardakta tüketmeye bayılan çocuklar ise 200 mllik Pınar Ayran bardaklarında her yudumda en sevdikleri Şirinler karakterleriyle buluşuyor. Şirinler karakterleriyle eğlenen çocuklar, Pınar Ayranla sağlıklı büyüyor.

ŞİRİNLER OYUN KARTLARI 6LI PINAR SU ŞİŞELERİNDE

Pınar Su, Şirin Baba, Şirine, Süslü Şirin, Sakar Şirin gibi en sevilen 3D karakterlerinden oluşan oyun kartları hediye ediyor. Çocuklar 6lı paketlerden çıkan Şirin oyun kartlarıyla, 24lü oyun kartı serisini tamamlayarak, Şirinler ile hem macera hem de eğlencenin tadına varacak. Minikler plajda, okulda, oyunda Pınar Su içerek hem şirinliyor hem de Şirinler kartları ile oyun zamanlarına keyif katıyor. - İZMİR

Etiketler: Pınardan   Çocuklar   İçin   Eğlenceli   İçecekler  

Yorumlar

Son Dakika