Son Dakika


Sana Bir Sır Vereceğim 7. Bölüm Fragmanı Burada! Sana Bir Sır Vereceğimin Yeni Bölümü 23 Ağustos Cuma Foxda Yayınlanıyor

SANA BİR SIR VERECEĞİM 7. BÖLÜM FRAGMANI BURADA! SANA BİR SIR VERECEĞİMİN YENİ BÖLÜMÜ 23 AĞUSTOS CUMA FOXDA YAYINLANIYOR - Sana Bir Sır Vereceğimin yeni bölümü 23 Ağustos Cuma günü FOXda ekrana geliyor. Sana Bir Sır Vereceğim 7. bölüm fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız fragmanı kaçırmayın.
22 Ağustos 2013 Perşembe - 09:30


Yeni bölümde olacakları merak ediyorsanızSana Bir Sır Vereceğim 7. bölüm fragmanıizleyebilir ve özeti okuyabilirsiniz. Son bölümün final sahnesinde Tilki ormandayken Aylin ile Osmanın yakınlaştığını görmüştü. Tilki buna nasıl bir tepki verecek?Sana Bir Sır Vereceğimin yeni bölümünde izleyicilerin bazı soruların cevabını alırken yeni soru işaretleri de oluşacak.Sana Bir Sır Vereceğim7. bölüm fragmanını izleyerek ve özetini okuyarak 22 Ağustos Perşembe akşamı Foxda yayınlanacak yeni bölüme dair fikir edinebilirsiniz.

Sana Bir Sır Vereceğim Yeni 7. Bölüm Özeti:

Tilkiyi üzmek ve ondan intikam almak için elinden geleni ardına koymayan Savaşın planları gelişiyor ve Aylini Tilkiden uzaklaştırmak için doğaüstü gücünü kullanan Savaş amacına ulaşıyor. Savaş ile Aylinin ormanda yakınlaşmasına şahit olan Tilkinin tepkisi ne olacak? Aylin bu durumu nasıl açıklayacak? Firdevs Hanım köşküne ait cevapsız sorular da artıyor ki Sevginin karakolda bulduğu esrarengiz dosya ile durum daha da karmaşık bir hal alacak. Kızına biraz daha yaklaşmak ve diğer çocukları korumak için çabalayan Sevgi köşk ile ilgili bakalım daha neler öğrenecek. Esra ve Sedat öğretmen Nihat Karadağın talimatıyla okul için bir parti düzenlerler. Nihatın çocuklarla ilgili planı nedir ve bu partiyi düzenleyerek ne amaçlıyor? Tilki partiye Çağla ile katılır ve parti sırasında da Çağla ile ilgilenir. Aylin elbette bu durumdan hiç mi hiç hoşlanmaz. Savaş ise yavaş yavaş istediğine ulaşırken, partide diğer planlarını da hayata geçirmeye başlar.

Sana bir Sır Vereceğim7. bölümfragmanı:

Etiketler: Sana   Bir   Sır   Vereceğim   7.   Bölüm   Fragmanı   Burada!   Sana   Bir   Sır   Vereceğimin   Yeni   Bölümü   23   Ağustos   Cuma   Foxda   Yayınlanıyor  

Yorumlar

Son Dakika